- ASUS

Цена
€21 96 / 42 95 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
http://www.asus.com
Part number / Product code
-
Model
DSL-N12U ADSL
Interface
1 x RJ11 for ADSL
4 x RJ45 for 10/100 BaseT for LAN
Fixed 5 dBi antenna x 2
USB 2.0 x 1
WPS Button, Reset Button, Power Switch, Wireless on/off Switch.
Frequency
2.40 GHz
Data rate
Wi-Fi Data Rate: 802.11b : 1, 2, 5.5, 11Mbps
802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54Mbps
802.11n : up to 300Mbps
xDSL Data Rate: ANSI T1.413 Issue 2
ITU-T G.992.1 Annex A (G.dmt)
ITU-T G.992.2 (G.lite)
ITU-T G.994.1 (G.hs)
ITU-T G.992.3 (G.dmt.bis)
ITU-T G.992.5 Annex A/M
ADSL 2/2+ 24Mbps downstream.
Security
64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Radius with 802.1x, WPS support
VPN support
IPSec Pass-Throuth
PPTP Pass-Through
L2TP Pass-Through.
Management
Web-based GUI configuration
Firmware upgraded, configuration data uploaded and downloaded via Web-based GUI
UPnP IGD 1.0
Auto VPI/VCI detection
Configuration backup and restore
Diagnostics
Log & Trace function.
Protocols
-
Certifications
CE, FCC, C-Tick, Telepermit, IC, IDA, NCC, PCT, Wi-Fi
Standarts
IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11i, IEEE 802.11e, IPv4
LED indicators
Power, ADSL, Internet, WLAN, LAN x 4
Environment
Operating Temperature: -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 ?F)
Storage Temperature: -40 ° to 60 ° C (-40 °F to 140 °F)
Operating Humidity: 5 % to 95 % (Non-condensing)
Storage Humidity: 5 % to 95 % (Non-condensing).
Dimensions
179 x 119 x 37 mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11i, IEEE 802.11e, IPv4 |
| Vendor_url | http://www.asus.com |
| Frequency | 2.40 GHz |
| Frequency | 2.40 GHz |
| VPN Support | PPTP Pass-Through |
| VPN Support | IPSec Pass-Throuth |
| VPN Support | L2TP Pass-Through. |
| Certifications | CE, FCC, C-Tick, Telepermit, IC, IDA, NCC, PCT, Wi-Fi |
| Dimensions | 179 x 119 x 37 mm |
| Warranty | 36 Months |
| Data Rate | 802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54Mbps |
| Data Rate | Wi-Fi Data Rate: 802.11b : 1, 2, 5.5, 11Mbps |
| Data Rate | 802.11n : up to 300Mbps |
| Data Rate | xDSL Data Rate: ANSI T1.413 Issue 2 |
| Data Rate | ITU-T G.992.1 Annex A (G.dmt) |
| Data Rate | ITU-T G.992.2 (G.lite) |
| Data Rate | ITU-T G.994.1 (G.hs) |
| Data Rate | ITU-T G.992.3 (G.dmt.bis) |
| Data Rate | ITU-T G.992.5 Annex A/M |
| Data Rate | ADSL 2/2+ 24Mbps downstream. |
| Security | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Radius with 802.1x, WPS support |
| LED Indicator | Power, ADSL, Internet, WLAN, LAN x 4 |
| LED indicators | Power, ADSL, Internet, WLAN, LAN x 4 |
| Interface | USB 2.0 x 1 |
| Interface | 1 x RJ11 for ADSL |
| Interface | 4 x RJ45 for 10/100 BaseT for LAN |
| Interface | Fixed 5 dBi antenna x 2 |
| Interface | WPS Button, Reset Button, Power Switch, Wireless on/off Switch. |
| Model | DSL-N12U ADSL |
| Management | Web-based GUI configuration |
| Management | Firmware upgraded, configuration data uploaded and downloaded via Web-based GUI |
| Management | Configuration backup and restore |
| Management | Diagnostics |
| Management | Log & Trace function. |
| Management | UPnP IGD 1.0 |
| Management | Auto VPI/VCI detection |
| Environment | Operating Temperature: -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 ºF) |
| Environment | Storage Temperature: -40 ° to 60 ° C (-40 °F to 140 °F) |
| Environment | Operating Humidity: 5 % to 95 % (Non-condensing) |
| Environment | Storage Humidity: 5 % to 95 % (Non-condensing). |
| Environment | Operating Temperature: -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 ?F) |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Домашен / SOHO |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Честотни обхвати | Еднообхватен 2.4 GHz |
| Скорост на WAN порт | 100 Mbps |
| LAN портове (count) | 4 |
| Скорост на LAN портове | 100 Mbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 300 |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени (count) | 2 |
| USB портове (count) | 0 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Рутер ASUS DSL-N12U ADSL Wireless N
Получете надеждна ADSL връзка и безжична скорост до 300 Mbps с рутера ASUS DSL-N12U. Идеален за дома и малкия офис, този универсален рутер комбинира модем, рутер и суич в едно устройство.
Ключови Предимства
- Вграден ADSL модем — Интегрираният ADSL2+ модем елиминира нуждата от отделно устройство, опростявайки инсталацията.
- Безжична скорост N — Осигурява до 300 Mbps в 2.4 GHz обхват, подходящ за сърфиране, имейли и стрийминг.
- Лесна настройка — Бърз съветник за инсталация и интуитивен уеб интерфейс ви свързват за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Домашен / SOHO |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Честотни обхвати | Еднообхватен 2.4 GHz |
| Максимална безжична скорост | 300 Mbps |
| Скорост на WAN порт | 100 Mbps |
| LAN портове | 4 |
| Скорост на LAN портове | 100 Mbps |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени | 2 |
| USB портове | 0 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
Какво има в кутията
- Рутер ASUS DSL-N12U
- Захранващ адаптер
- RJ-11 телефонен кабел
- RJ-45 Ethernet кабел
- Кратко ръководство
- CD с ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







